brand

دسته بندی قوانین

معرفی کشور اتریش

معرفی کشور اتریش

موقعیت اتریش در نقشه

اتریش چگونه کشوریست؟ موقعیت اتریش در اروپا چگونه است؟ اقتصاد اتریش در چه سطحی در جهان و اتحادیه اروپاست؟سیاست کشور اتریش چگونه است؟هزینه زندگی در اتریش چقدر میباشد؟ مناطق دیدنی اتریش را میشناسید؟ درآمد و مالیاتها در اتریش چگونه است؟ سیستم حمل و نقل اتریش چگونه است؟ ویژگی های منحصر بفرد اتریش را میدانید؟ دانشگاه های اتریش در چه سطحی میباشند؟ فرهنگ مردم اتریش چگونه است؟ نقاط قوت و ضعف مردم اتریش چیست؟ حکومت و مجلس اتریش چگونه و از کدام دسنه اند؟ وضعیت احزاب در اتریش چگونه است؟موسسه حقوقی راشاگسترپرتوعدل همراه شما در مشاوره حقوق بین الملل میباشد. پایتخت اتریش کجاست؟ وین بهترین شهر دنیا در کجا واقع شده؟همسایه های کشور اتریش کدامند؟ آب و هوای اتریش چه خصوصیاتی دارد؟سطح آموزش در اتریش چگونه است؟موسسه حقوقی راشاگسترپرتوعدل در خصوص امور بین الملل هموطنان عزیز مشاوره تلفنی رایگان ارائه میدهد.

اتریش یک کشور اروپایی است به پایتختی شهروین که از شمال با المان و چک از جنوب با ایتالیا و اسلونی از غرب با با سوییس و لیختناشتاین و از شرق با اسلواکی همسایه است.در ایران باستان و حتی درالمان کشور اتریش را نمسا یا نمسه مینامیدند.این نام برگرفته است از نام روسی این کشور وین پایتخت اتریش بزرگترین شهر اتریش و هفتمین شهر ثروتمند دنیا میباشد.ودر اتحادیه اروپا رده نهم راداراست.این شهر در جهان زبانزد طبیعت زیبای ان است و زندگی شهر نشینی در آن قواعد خاصی دارد.سیستم حمل و نقل این شهر به حدی دقیق است که هر شخص میتواند برنامه روزانه خود را تنظیم کند.و این مورد باعث شده از نظر سیستم حمل و نقل عمومی در اروپا نمونه است.ظبق بررسی و پژوهش. های انجام شده در سال2017 پایتخت اتریش برای بارهشتم قابل سکونت ترین شهر جهان شناخته شده است.

موسسه حقوقی راشا گستر پرتوعدل مشاور شما در امر اقامت وتابعیت وانواع  ویزاها  می باشد.

نام رسمی:اتریش

سرود ملی:ای سرزمین کوهستان ای سرزمین رودها

پایتخت:وین

نوع حکومت:جمهوری پارلمانی فدرال

زبان رسمی:آلمانی

مساحت:83,855

جمعیت:8,414,638

تراکم جمعیت:100,3

سرانه هر فرد در سال از تولید ناخالص داخلی:32,962دلار

واحد پول:یورو

معرفی کشور اتریش

اتریش یک کشور اروپایی است به پایتختی شهر وین که از شمال با آلمان و چک ،از جنوب با ایتالیا و اسلونی ،از غرب با سوئیس و لیخناشتاین و از شرق با اسلواکی همسایه است.در ایران باستان و حتی درآلمان کشور اتریش را نمسا یا نمسه مینامیدند.این نام برگرفتهاست از نام روسی این کشور است.وین پایتخت اتریش بزرگترین شهر اتریش و هفتمین شهر ثروتمند دنیا میباشد.واتریش در اتحادیه اروپا رده نهم راداراست.این شهر در جهان زبانزد طبیعت زیبای ان است و زندگی شهر نشینی در آن قواعد خاصی دارد.سیستم حمل و نقل این شهر به حدی دقیق است که هر شخص میتواند برنامه روزانه خودراتنظیم کند.و این مورد باعث شده از نظر سیستم حمل و نقل عمومی در اروپا نمونه باشد.طبق بررسی و پژوهش های انجام شده در سال2017 پایتخت اتریش برای بارهشتم قابل سکونت ترین شهر جهان شناخته شده است.موسسه راشا گستر پرتو عدل مشاور شما در امر اقامت و ویزاهای خارجی جهت تحصیل،کار و سرمایه گذاری راهنمای اقامت دانشجویان جهت تحصیل در اتریش است.

مطالبی در مورد وین پایتخت اتریش:

نماد وین

وین یکی از شادترین شهر های جهان است.و هر آنچه که شما در جاذبه های تفریحی به دنبال ان هستید را دراختیارتان خواهد گذاشت.این شهر به سبک باروک ساخته شده و شهردارای رستورانها و کاخ های مجلل و جذاب میباشد.این شهر دارای بناهای تاریخی و باشکوه گذشتگان است.اتریش پایگاه هنرو موسیقی جهان است و بسیاری از نوازندگان و موسیقیدانان زاده این شهر هستند.در رستورانهای شیک و لوکس این شهر انواع غذاهای. لذیذ با طعمی متفاوت موجود است.بهترین زمان سفر به این کشور بهار و پاییز میباشد ولی بسیاری نیز تشنه گرمای لذت بخش تابستان این کشور هستند.به همراه داشتن کارت وین که اعتباری سه روزه دارد و این امکان را به بازدیدکنندگان و گردشگران میدهدکه از وسایل حمل و نقل عمومی با تخفیف استفاده نمایند.بسیاری از جاذبه های وین هم بدون هزینه ورودی هستند مثل کلیسا جامع دروین .120 موزه در  وین وجود دارد که اکثرا هزینه ورودی دارند.ولی روز یک شنبه 20 موزه رودی دریافت نمیکنند.مابقی موزه ها ورودی خود را با دیگر موزه ها ادغام. میکنند.

جاذبه های گردشگری اتریش:

شهر وین یکی از پر بازدید کننده ترین شهر های اروپاست.این شهر یعنی وین از دیر باز دروازه بین مشرق و مغرب زمین بوده ودر کنار رود دانوب جذابیت بیشتری برای گردشگران. ایجاد کرده است.از جمله مکان های گردشگری و معروف اتریش میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

کاخ سلطنتی هافبرگ,مدرسه سوار کاری اسپانیا, کلیسای سنت چارلز,کاخ شون برون,تالار شهر وین کلیسای جامع سنت استفان,بنای یادبود ماریا ترزا,کاخ بلودر,باع وحش. وین,خانه اپرای وین,ساختمان پارلمان اتریش,تیاتر ملی......

موسسه حقوقی راشاگسترپرتوعدل مشاوره مهاجرت شما به اتریش را فراهم میکند.

 

آب و هوای کشور اتریش

به دلیل اختلاف ارتفاع از سطح دریا انواع اب و هوا در این کشور وجود دارد.و با توجه به جو حاره ای خود کشوری معتدل می باشد.اتریش در زمستان و تابستان نسبت به جو کوهستانی الپ ملایم و کم رطوبت میباشد.در ارتفاعات این کشور در اکثر فصول سال پوشیده از برف می باشد.این کشور علاوه بر کوهستان تاثیر اب و هوایی اتلانتیک و قاره ای هم می باشد.در کل اقلیم هوایی شهر های اروپایی غالب. این کشور است.

 

صنعت تجارت و بازار کار اتریش

اتریش از نقطه نظر اقتصادی در حدی پیشرفته است که کلیه شهروندانش در سطح بالایی معیشت میکنند.از صنایع اصلی اتریش میتوان ماشین الات فلزات مواد شیمیایی چوب و کاغذ توریسم و وسایل نقلیه نام برد.اتریش هفتمین کشور ثروتمند دنیاست ود چند سال گذشته بهترین و با کیفیت ترین شهر برای اقامت است.با توجه به رشد صنایع در این کشور بازار ان از کشور هایی مثل اسپانیا و ایتالیا بهتر است.متوسط درامد هر اتریشی 45 هزار یورو میباشد.

نیروهای مورد نیاز کشور اتریش

از جمله نیروهای مورد نیاز کشور اتریش مهندسی ،برق ،راه و ساختمان و مکانیک-پرستاری- آی تی-برنامه نویسی-خودرو سازی-انرژی و.....است.کشور اتریش برخلاف جمعیت کم دارای اقتصادی قوی و بسیار پویاست و هفتمین کشور ثروتمند دنیاست.در نتیجه از هر نظر میتوان اقتصاد اتریش را مورد آنالیز قرارداد.

موسسه حقوقی راشاگستر پرتو عدل با داشتن نیروهای متخصص اقامت شما را در اتریش فراهم میکتد.

سیاست کشور اتریش

اتریش یک جمهوری پارلمانی محسوب می شودکه پایه و اساس آن قوانین دموکراتیک می باشد.عالی ترین مقام کشور اتریش رییس جمهور می باشد.مدت ریاست رییس جمهور 6 ساله بوده. دو بخش شورای ملی و ایالتی وظیفه قانون گذاری را دارند.از احزاب اتریش میتوان به حزب سوسیال دموکرات-حزب آزادی- حزب خلق و سبزهای آلترنیتیو را نام برد.موسسه حقوقی راشاگستر پرتو عدل مراحل قانونی اقامت دانشجویان در اتریش را با کمک متخصصان این امر میسر میکند.

 

فرهنگ و مردم کشور اتریش

همچون بسیاری از کشور ها این کشورنیز تحت تاثیر همسایگان و گذشته تاریخی خود بوده است.اهنگسازان و موسیقی دانان مشهور بناهای تاریخی موزهها. کاخهای پرشکوه کلیسا ها از جمله فرهنگ کهن این کشور می باشد.

مردم اتریش عاشق جشن و پای کوبی و اتش بازی هستند ودر عین حال رفتار و منشی کاملا روشن ودر چهارچوب مقررات دارند.جملات منفی دروغ ظاهر بازی کلاه برداری اصلا معنی خاصی بین افراد جامعه ندارد.در واقع ظاهر و باطن یکی هستند.در این کشور اکثر ایرانیان یا سرمایه دار و سرمایه گذارند یا دانشجو و در هردو حالت وضعیت خوبی پیش روی خود احساس میکنند

از جمله شرایط مهاجرتی به اتریش میتوان ویزاهای کاری و تحصیلی سرمایه گذاری ازدواج را مثال زد.موسسه راشاگستر پرتو عدل با بهره گیری از مشاوران حقوقی و بین المللی خود راهکارهای لازم برای اقامت و سرمایه گذاری و کار در اتریش را برایتان مهیا می کند.

 

هزینه زندگی و تحصیل در اتریش

هزینه تحصیل در کشور اتریش رایگان است و تتها مبلغی به عنوان شهریه کلی به صورت ثابت برای امور خود دانشجویان در نظر گرفته میشود.و دانشجویان میتوانند در هفته حدود بیست ساعت کار کنند.ضمنا بعد از اتمام تحصیل و ویزای دانشجویی و تحصیلی خود میتوانند درخواست ویزای 5 تا 6 ساله کار از این کشور بکنند.داشتن همراه مثل همسر و فرزند نیز بلامانع بوده. در امد ماهیانه در اتریش بین 1000 تا 1500 یورو بوده و هزینه زندگی بدون همراه حدود 700 تا 800 یورو و افراد متاهل حدود 1000 یورو میباشد.لازم به ذکر است هزینه زندگی در این کشور از ایتالیا و اسپانیا گرانتر میباشد.موسسه حقوقی راشاگستر پرتو عدل متخصص در امور حقوقی و بین المللی در کشور اتریش میباشد.

نتیجه گیری

کشور اتریش با جاذبه های گردشگری بسیار و تنوع اب و هوایی عالی و بسیار مطلوب اتریش که خاص شهرهای اروپاست توانسته بسیاری از مردم را جذب خود کند.علاوه بر این اقتصاد رو به رشد اتریش و سیاست روشن کشور اتریش و اداب و رسوم و پیشینه فرهنگی و تاریخی این کشور و مردمان اتریش محیطی بسیار ارام و دلچسب چه برای تحصیل اتریش و چه برای سرمایه گذاران اتریش بسیار نوید خوشی را میدهد.موسسه حقوقی راشاگستر پرتو عدل  کلیه مراحل اقامت تحصیلی و گردشگری و سرمایه گذاری شما را فراهم میکند.

شرایط کار ضمن تحصیل

شرایط کار ضمن تحصیل اتریش

آیا به تحصیل در کشور اتریش فکر کرده اید؟ کدامیک از دانشگاههای اتریش مدرک مورد قبول وزارت علوم ایران را دارد؟کارضمن تحصیل اتریش دانشجویان بین الملل چگونه است؟ساعات کارضمن تحصیل اتریش چگونه است؟ درآمد کار ضمن تحصیل اتریش در هفته چگونه است؟کارضمن تحصیل اتریش در مقطع لیسانس چند ساعت در هفته است؟ کارضمن تحصیل اتریش در مقطکارشناسی ارشد چند ساعت در هفته میباشد؟ کار ضمن تحصیل  اتریش در مقطع دکتری چند ساعت در هفته میباشد؟موسسه حقوقی راشاگسترپرتو عدل راهگشای امور بین الملل هموطنان عزیز در تمامی بخش ها و قوانین میباشد.آیا دانشجویان بین الملل اجازه کار ضمن تحصیل در کشور اتریش را دارند؟قوانین اداره مهاجرت اتریش به دانشجویان بین الملل اجازه کار حین تحصیل را میدهد؟موسسه حقوقی راشاگستر پرتوعدل متخصص در امر مهاجرت و اقامت و سرمایه گذاری در اتریش می باشد.

موسسه راشاگستر پرتو عدل وکیل حقوق بین الملل در کلیه کشورها.

کشور اتریش با داشتن یک اقتصاد قوی که الهام گرفته شده از اقتصاد پرقدرت المان و سبک زندگی راحت همچون سوییس را در کارنامه خود دارد شرایط مطلوبی را جهت گذراندن تحصیلات تکمیلی در این کشور ایجاد کرده است.تحصیلات در این کشور رایگان بوده و با توجه به شرایط اجتماعی که دارد در صادر کردن ویزا و روادید سخت گیر نمیباشد.کلیه دانشجویان ایرانی میتوانند با داشتن مدرک قبولی در دانشگاه کنونی خود و مدرک پیش دانشگاهی اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی در این کشور را بکنند.

لذا به دلیل تدریس به زبان المانی در اکثر دانشگاههای این کشور داشتن مدرک B2 نیاز می باشد و در صورت نداشتن مدرک میتوانند بدون مهارت در زبان المانی در دورههای 3 ماهه با حداقل هزینه400 یورو در هر 3 ماه زبان خود را تکمیل کنند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران

در ذیل فهرستی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات ایران را در اتریش ذکر میکنیم:

دانشگاه های اتریش به دو دسته دانشگاهها و فنی حرفه ای تقسیم میشوند که از نظر درجه بندی در رده بالای دانشگاههای اروپایی قرار دارند.دانشگاههای مورد تایید ایران اکثرا المانی زبان هستند ولی در بعضی. رشته های پزشکی و دکترا زبان انگلیسی زبان تدریس میباشدِدر این کشور 18 دانشگاه و 110 موسسه فنی و حرفه ای وجود دارد.

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی

مدرک دیپلم رسمی و ترجمه رسمی ان

ریز نمرات دیپلم و ارجمه رسمی ان

مدرک پیش دانشگاهی و ترجمه رسمی ان

ریز نمرات پیش دانشگاهی و ترجمه رسمی ان

گواهی منع ادامه تحصیل یا اشتغال به تحصیل در دانشگاه کنونی

هزینه زندگی وکار در اتریشاز نظر هزینه در دانشکاهها کلیه دانشگاهها رایگان بوده هماننید رشته های معماری و هنرو موسیقی.ولی مبلغی برای هزینه های کلی دریافت میگردد که که پوشش حمل و نقل و اسکان و خوابگاه خورد و خوراک در شامل میشود.که در کلیه مقاطع کارشناسی کارسناسی ارشد و دکترا حدود 400 یورو میباشد.دانشگاههایی مثل گراتس این مبلغ را در صورتی که دانشجو  در هر ترم حدااقا 9 واحد درسی را گذرانده باشد کلا باز میگرداند.موسسه راشاگستر پرتو عدل-موسسه

هزینه افامت در یه سوییت دانشجویی 200 تا300 یورو بوده و دانشجویان میتوانند به صورت پاره وقت کار کنند که ساعات کاری به ترتیب ده بیست و سی ساعت در مقاطع کارسناسی. کارسناسی ارشد و دکتراست. موسسه راشاگستر پرتو عدل-موسسه راشاگستر پرتو عدل

موسسه راشاگستر پرتو عدل-موسسه راشاگستر پرتو عدل با بهره متدی از وکلای حقوقی و نیروهای کار ازموده شما را در امر ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری یاری میکند.موسسه راشاگستر پرتو عدلمتخخص امور حقوقی و بین المللی موسسه. راشاگستر پرتو عدل..

 

مهلت ثبت نام در دانشگاه های اتریش

مهلت ثبت نام در دانشگاه های این کشور در دوره سپتامبر = اول ژانویه

مهلت ثبت نام در دانشگاه های این کشور در دوره فوریه = اول اگوست

لازم به ذکر است که کلیه دانشجویان در ر مقطع تحصیلی. میتوانند پس از اتمام ویزای تحصیلی و پس از اخذ مدرک از دانشگاه مربوط. در خواست ویزای کاری 5 تا 6 ساله را از این کشور بکنند.و ویزای دایم کاری را دریافت کنند.

 

راههای جستجو کار حین تحصیل در اتریش

استفاده از روزنامه اینارنت دوستان و همکلاسی ها دانشگاه و حتی اقوام از راههای یافتن کار می باشد.یکی از راه های کار یابی استفاده از سیستم مشهورAMS در اتریش میباشد.بااستفاده از این سیستم شما رزومه کاری خود را در لیست افراد بیکار و فاقد کار قرار میدهید تا کار مورد نظر را پیدا کنید.

 

سایت های معروف کاریابی اتریش

WWW.jobpilot.at

WWW.derstandard.atIstellenmarkt

WWW.dermarkt.at

WWW.ams.or.at

 

موسسه راشاگستر پرتو عدل با امکان بهره گیری از دانش تخصصی حقوق در زمینه مهاجرت و تجارت بین الملل موسسه راشاگستر پرتو عدل-موسسه راشاگستر پرتو عدل با بهره مندی از مشاورا حقوقی اقامت درکشور اتریش را برایتان مهیا میکند.موسسه راشاگستر پرتو عدل-موسسه راشاگستر پرتو عدل.

 

مقالات مربوط به کشور اتریش

معرفی کشور اتریش
معرفی کشور اتریش

اتریش یک کشور اروپایی است به پایتختی شهروین که از شمال با المان و چک از جنوب با ایتالیا و اسلونی از عرب با با سوییس و لیختناشتاین و از شرق با اسلواکی همسایه است.در ایران باستانو حتی درالمان کشور اتریش را نمسا یا نمسه مینامیدند.این ...


هزینه ها و مخارج زندگی در اتریش
هزینه ها و مخارج زندگی در اتریش

هزینه زندگی اتریش چقدر است؟ مخارج زندگی اتریش چقدر است؟ هزینه اجاره خانه اتریش چقدر است؟هزینه اقلام ضروری اتریش چقدر است؟مخارج ماهیانه اتریش به چه عاملی بستگی دارد ؟ مهم ترین هزینه خانوار در اتریش چگونه است؟ هزینه و مخارج ایا ...


درآمد ها و مالیات ها در اتریش
درآمد ها و مالیات ها در اتریش

درآمد در اتریش چگونه است؟ مالیات اتریش چگونه است؟درآمد ناخالص سالیانه اتریش چگونه است؟ کمترین میزان درآمد ایالتی اتریش در کجاست؟ GDP اتریش  چیست ؟ درآمدها در اتریش به چند دسته تقسیم میشوند ؟ در اتریش مالیات بر درآمد ...


Top