brand

دسته بندی قوانین

معرفی کشور لوکزامبورگ

لوگزامبورگ با پنجاه درصد ثبت جهانی یونسکو

نقشه و موقعیت جغرافیایی لوگزامبورگ

کشور لوکزامبورگ چکونه کشوری است ؟ سیاست کشور لوکزامبورگ چیست ؟ موقعیت جغرافیایی لوکزامبورگ چکونه است ؟فرهنگ مردم لوکزامبورگ چکونه است؟آب و هوای کشور لوکزامبورگ چکونه است ؟ موسسه حقوقی راشا گستر پرتو عدل با مشاورانی مجرب و کار آزموده در زمینه مهاجرت به کشور لوکزامبورگ به هموطنان مشاوره رایگان میدهد.آداب رو رسوم مردم لوکزامبورگ چیست؟سن قانونی در کشور لوگزامبورگ چقدر میباشد؟آیا تابعیت مضاعف درقانون لوگزامبورگ قابل پذیرش است؟ اقامت لوگزامبورگ بعد از چندسال به اتباع خارجی اعطاء میشود؟قانون تابعیت لوگزامبورگ سیستم خون است یا خاک؟آیا میدانید نصف کشور لوگزامبورگ ثبت میراث جهانی یونسکو میباشد؟آیا میدانید پادشاه لوگزامبورگ ناظر اجرای قانون اساسی و کابینه است؟آیا میدانید بالاترین تولیدناخالص داخلی اروپا در لوگزامبورگ است؟جاذبه های توریستی کشور لوکزامبورگ چگونه است؟آیا میدانید لوگزامبورگ پذیرای دانشجویان بین الملل زیادیست؟نوع دولت کشور لوکزامبورگ چیست؟دین کشور لوگزامبورگ چیست؟اخذ ویزای لوگزامبورگ طی چه مراحل قانونی قابل اخذ میباشد؟موسسه حقوقی راشا گستر پرتو عدل مشاوردر مهاجرت درست و قانونی به کشور لوکزامبورگ با توجه به شرایط شما هوطنان گرامی میباشد.

مقدمه :

کشور لوکزامبورگ با شعار میخواهیم همچنان بمانیم که هستیم و جمعیت لوکزامبورگ بالغ بر 576،249 هزار نفر و تراکم جمعیت 186 کیلومتر مربع جز کوچکترین کشورهای اروپایی است .زبان رسمی مرم این کشور آلمانی –فرانسوی و لوکزامبورگی است و حکومت مشروطه سلطنتی دارد .لوکزامبورگ دارای آب و هوایی سرد بوده و اقتصاد آن پیشرفته است که در ادامه به تفصیل تمم زوایای کشور لوکزامبورگ میپردازیم.

تاریخچه:

با توجه به آنچه که از شعار کشور لوکزامبورگ استنباط میشود لوکزامبورگ دارای ثبات سیاسی و اقتصادی میباشد و با توجه به جمعیت 500هزار نفری و کوچک بودن لوکزامبورگ جزء کشورهای ثروتمند اروپایی است .پایتخت این کشور شهر لوگزامبورک میباشد و با آلمان و فرانسه و بلژیک مرز مشترک دارد. این کشور در شمال اروپا قرار دارد و با مساحت 2586 کیلومتر مربع از کوچکترین کشورهای مسقل اروپاست و این کشور کوچک عضو سازمان های بزرگی از جمله سازمان ملل متحد –اتحادیه اروپاو OECD می باشد.

اقتصاد:

لوکزامبورگ دارای اقتصادی پیشرفته بوده و لوکزامبورگ بالاترین تولید ناخالص داخلی را دارد .مالیات بر درآمد لوکزامبورگ 42 درصد است و نرخ مالیات بر درامد شرکت ها از 21 درصد به 19 درصد کاهش یافته است.لوکزامبورگ در بین سایر کشورهای اروپایی بیشترین درآمد سالیانه را دارا میباشد.واحد پول کشور لوکزامبورگ در طول قرن 20 فرانک لوکزامبورگ بود که بعد از قرن بیستم به یورو تغییر کرده و در حال حاضر نیز واحد پول این کشور یورو میاشد .

نمودار اقتصاد و مالیات
شهروندی:

سن قانونی در کشور لوگزامبورگ 18 سال میباشد و افرادی که موفق به اخذ شهروندی این کشور میگردند جز شهروندان اتحادیه اروپا نیز محسوب میگردند .شرایط اخذ شهروندی در این کشور بر مبنای تابعیت خون می باشد و چنانچه کودکی در خاک این کشور از پدر و مادری خارجی متولد گرددنمیتواند تابعیت داشته باشد تا سن 12 سالگی  که آن زمان نیز مشروط به اقامت پنج سال اقامت قانونی و  یکسال اقامت  و بدون وقفه پدر و مادر قانونی اش در این کشور میباشد.همجنین کسانی که به مدت 7 سال در این کشور تحصیل کرده باشند نیز میتوانند شهروندی بگیرند .این کشور تابعیت دوگانه یا مضاعف را میپذیرد.

آب و هوا:

آب و هوای لوکزامبورگ بین قاره ای بوده و به دلیل وجود اقیانوس اطلس این کشور سردتر می باشد.از دسامبر تا فوریه زمستانی سرد است و بهار در این کشور از ماه مارس تا می  میبشد که در ابتدا سرد بوده و کم کم خنک می شود.شاید بتوان گفت بهترین فصل در لوکزامبورگ بین ژوئن تا اوت میباشد که تابستان بوده و هوا ملایم و گرم است هرچند در این فصل نیز شب ها سرد می باشد ولی روزهای دلپذیری دارد.

مذهب:

اکثر شهروندان لوکزامبورگ کاتولیک هستند اما در این میان میتوان به وجود مسیحیان پروتستان نیز اشاره کرد .

گردشگری:

جذب توریسم

با وجود کوجک بودن لوکزامبوگ و کم جمعیت بودنش شهر لوکزامبورک دارای جاذبه های توریستی زیاد میباشد که میتوان به دژ های ریبا ی این شهر اشاره کرد همجنین نیمی از شهر لوکزامبرگ به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت گشته است و یکی ار تاریخیترین مکان ها در اروپا می باشد.

سیاست :

ساختمان دولت

لوکزامبورگ دارای دموکراسی دو پارلمانی است و لوکزامبورگ دو مجلس دارد که مجلس نمایندگان آن 60 عضو داشته  که اعضا را مردم برای مدت 5 سال انتخاب میکند و مجلس شورای دولت این کشور 21 نفر بوده که شامل افراد عادی است که به نمایندگان مجلس در تدوین قانون کمک میکنند و توسط قانون اساسی رهبری میشوند اجرای قانون اساسی تحت نظر پادشاه و کابینه میباشد.

دانشگاه:

دانشگاه لوگزامبورک جزء برترین دانشگاههای جهان شناخته شده و با داشتن اساتید توانا و کیفیت بالای آموزش علمی و رضایت دانشجویان جزء بالاترین رتبه های دانشگاه در جهان میباشد.این دانشگاه در رشته های پزشکی- مهندسی و حقوقی دانشجو می پذیرد.د این دانشگاه از معدود دانشگاههایی است که اساتید و دانشجویانی با زبان های گوناگون در آن وجود دارد و یکی از ساده ترین راهای مهاجرت به لوکزامبوگ اقامت گرفتن تحصیلی در این کشور است و کسانی که دوره متوسطه 12 ساله را گذرانده باشند میتوانند برای ثبت نام در این دانشگاه در ماههای فوریه و مارج اقدام کنند.داشتن تسلط به زبان انگلیسی و آیتلس حداقل 7 الزامی بوده و دانشجویان فاقد این مدرک میتوانند ابتدا در دوره های زبان دانشگاه شرکت کرده  و بعد از ارتقاء سطح زبان خود وارد دانشگاه گردند .

نتیجه گیری:

با توجه به مقاله ای که در راستای شناخت کشور لوکزامبورک مطالعه کردید این کشور با توجه به شرایط و ثبات اقتصادی اش بهترین مکان برای سرمایه گذاران میباشد همجنین دانشگاه  لوکزامبوگ با سطح علمی بالا بستر مناسبی است برای علاقمندان به تحصیل در اروپا و از آسان ترین راههای مهاجرت به لوگزامبورگ میباشد جاذبه های توریستی –موقعیت جغرافیایی و سیاست های دولت لوگزامبورگ بستر امن و آرامی را برای سفر توریستی –تحصیلی وسرمایه گذاری برای شما عزیزان فراهم میکند. موسسه حقوقی راشا گستر پرتو عدل با داشتن کادری مجرب و کارآزموده  مشاور رایگان تلفنی شما در زمینه اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در کشور لوکزامبورگ میباشد .درآمد سالانه بالا در لوگزامبورگ به این کشور در جهت ارتقای سطح آموزش و تحصیلات دانشگاهی کمک شایانی نموده طوریکه بستری مناسب جهت جذب دانشجویان اتباع دیگر کشورها در لوگزامبورگ فراهم آورده.موسسه حقوقی راشاگستر در زمینه اخذ تمام ویزاها به شما مشاوره رایگان تلفنی میدهد.

 

مقالات مربوط به کشور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری کوچک اما ثروتمند
لوکزامبورگ کشوری کوچک اما ثروتمند

کشور لوکزامبورگ چکونه کشوری است ؟ سیاست کشور لوکزامبورگ چیست ؟ موقعیت جغرافیایی لوکزامبورگ چکونه است ؟فرهنگ مردم لوکزامبورگ چکونه است؟آب و هوای کشور لوکزامبورگ چکونه است ؟ موسسه حقوقی راشا گستر پرتو عدل با مشاورانی مجرب و کار آزمو ...


Top