brand

دسته بندی قوانین

معرفی کشور سنگاپور

 سنگاپور با قدرتمندترین پاسپورت جهان

نقشه سنگاپور

کشور سنگاپور چکونه کشوری است ؟ سیاست کشور سنگاپور چیست ؟ موقعیت جغرافیایی سنگاپور چکونه است ؟فرهنگ مردم سنگاپور چکونه است؟آب و هوای کشور سنگاپور چگونه است ؟ موسسه حقوقی راشا گستر پرتو عدل با مشاورانی مجرب و کار آزموده در زمینه مهاجرت به کشور سنگاپور به هموطنان مشاوره رایگان میدهد.آداب و رسوم مردم سنگاپور چیست؟کشور سنگاپور دارای چه جاذبه ها توریستی میباشد؟نوع دولت کشور سنگاپور چیست؟اخذ ویزای این کشور با طی چه مراحل قانونی قابل اخذ میباشد؟نرخ بهره بانکی سنگاپور چقدر میباشد؟نرخ بیکاری در سنگاپور چقدر است؟نرخ مالیات در سنگاپور چقدر میباشد؟شاخصه بنادر سنگاپور چیست؟موسسه حقوقی راشا گستر پرتو عدل مشاوردر مهاجرت درست و قانونی به کشور سنگاپور با توجه به شرایط شما هوطنان گرامی میباشد.

مقدمه :

زبان اصلی و رسمی این کشور سکولار سنگاپور ماندارین و تامیل مالایی می باشد.پایتخت این کشور ثروتمند و مدرن نیز همان سنگاپور است. حکومت کشور سنگاپور جمهوری بوده و شامل رییس جمور و نخست وزیر می باشد واین کشور مساحتی بالغ بر 718 کیلومتر مربع دارد و تنها اندکی از بحرین کوچکتر است جمعیت این کشور طبق آمار ارایه شده در سال 2016 بالغ برپنجاه میلیون و ششصدوهفت نفر بوده .واحد شمارش پول این کشور دلار سنگاپور میباشد.جمهوری سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالیا قرار دارد و جزء کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا میباشد این کشور سالهای متمادی مستعمره بریتانیا بود که در جنگ جهانی ژاپن موفق شد سنگاپور را اشغال کرده و نیروهای بریتانیا مجبور به ترک سنگاپور شدند که این عقب نشینی در انتهای جنک جهانی به سود بریتانیا تمام کشته و توانست مجدد سنگاپور را تصرف کند. سنگاپور دارای وضعیت آب و هوایی گرم و مرطوب میباشد و میانگین بارش در این کشور تنها 2240میلی متر در سالر است.ار نظر مساحتی این کشور با مساحتی بالغ بر 273 مایل مربع میباشد.دین مردم این کشور به دلیل تنوع و گوناگونی اقوام متفاوت است و از تمامی ادیان در این کشور حضور دارند اما مسیحیان و مسلمانان دین غالب سنگاپور را تشکیل میدهند.

آب و هوا سنگاپور

ویزا:

برای ورود به سنگاپور داشتن گذر نامه با حداقل 6 ماه اعتبار و بودجه کافی برای طول مدت اقامت مورد نظر و ویزای معتبر سگاپور و در صورت امکان یک بلیط تایید شده برگشت .مسافران میتوانند در طول اقات در کشور ویزای خود را افزایش دهند .

سیاست:

سنگاپور دارای قانون اساسی است که مطابق آن رییس جمهوربه مدت 6 سال رئیس حکومت میباشد و ریییس دولت در این کشور نخست وزیر است.مجلس قانونگذاری در سنگاپور دارای 84 عضو است که برای دوره های 5 ساله انتخاب میگردند.

روابط خارجی:

سنگاپور بیشتر با مالزی و اندونزی ارتباط داشته و با وجود ارتباطاتش با 175 کشور دیگر در اکثر کشورها فاقد سفارتخانه میباشدو بصورت سفیراکردیته روابط دیپلماتیک را ادامه میدهد.این کشور نفت خام و فرش و خاوریار را از ایران دریافت میکند و میتوان گفت بیشتر منابع خود را وارد میکند .در حال حاضر شرکت بازرگانی پتروشیمی و کشتی رانی و شرکت ملی نفت ایران در سنگاپور فعال است .

گردشگری:

برج های زیبای سنگاپور

سنگاپور تکیه خاصی بر روی صنعت گردشگری داشته و در راستای جذب توریست بود که قمار را آزاد اعلام کرده و به دو هتل کازینو داد همچنین ساختمان های تجاری و نور پردازی های زیبا این کشور را برای مسافران جذاب کرده و همجنین حشنواره غذا که در راستای جذب بیشتر گردشگرهر سال در ماه زویه برگزار میگردد.

اقتصاد:

اقتصاد کشور سنگاپور متکی به خدمات و صنعت است و همین امر آنرا به ثروتمند ترین مناطق تبدیل کرده است .بنادر سنکاپور از پر رفت و امد ترین بنادر جهان است و با توجه به حجم بالای واردات ه این کشور بنادر شلوغی دارد.

شاخص مالیات در سنگاپور

نمودار مالیات در سنگاپور

جدول اقتصاد سنگاپورقوانین تابعیت وشهروندی سنگاپور:

تابعیت این کشور سیستم خون است.طبق آیین تابعیت سنگاپور تمام انگلیسی ها بعد از دوسال و دیگر اتباع بیگانه بعد از 5 سال اقامت ،درسنگاپور میتوانند تابعیت بگیرند. همچنین این کشور به دلیل نوپا بودن از دادن تابعیت های مضاعف امتناع کرده و تنها تابعیت افرادی پذیرفته میگردد که در کشورهای دیگر تابعیت نداشته و یا باطل شده باشد.

نتیجه گیری:

کشور سنگاپور با دارا بودن 14.8 درصدمسلمان تشابهات فرهنگی زیادی با کشور ایران دارد وهمچنین سنگاپور تعاملات خوبی با ملل مختلف دارد طوریکه در 2017 قدرتمندترین پاسپورت جهان را بخود اختصاص داد.موسسه حقوقی راشاگسترپرتوعدل در زمینه حقوق بین الملل فعال است.سنگاپور کشوریست مدرن و ثروتمندکه قدرتمندترین پاسپورت جهان را داردو نرخ بهره بانکی کم سنگاپور درنتیجه میتواند سایت خوبی برای سرمایه گذاری تجار ایرانی باشد.و بدلیل دانشگاه های خوب در جذب دانشجویان بین الملل نیز بسیار فعال است.سنگاپور بدلیل نرخ پایین بیکاری میتواند گزینه خوبی برای متقاضیان کار در سطح بین الملل باشد.تابعیت مضاعف در سنگاپور قابل پذیرش نیست.وسیستم تابعیت سنگاپور خون است.موسسه حقوقی راشاگسترپرتوعدل با مشاوران کارآزموده خود به هموطنان عزیز مشاوره رایگان تلفنی ارائه میدهد.

مقالات مربوط به کشور سنگاپور

 سنگاپور با قدرتمندترین پاسپورت جهان
سنگاپور با قدرتمندترین پاسپورت جهان

کشور سنگاپور چکونه کشوری است ؟ سیاست کشور سنگاپور چیست؟قوانین تابعیت کشور سنگاپور چگونه است؟سن قانونی در سنگاپور چقدر میباشد؟اقامت چندساله در سنگاپور موجب اخذ تابعیت میشود؟تابعیت مضاعف سنگاپور چگونه است؟موقعیت جغرافیایی سنگاپور چک ...


Top