بسم الله الرحمن الرحیم

brand

راه جهان یکیست و آن راه راستی ست

The way in world is just one, and that way is truth.

موسسه حقوقی راشاگستر پرتو عدل، با شماره ثبت 750 در مرکز استان همدان و در دل الوند زیبا بعنوان اولین موسسه حقوقی در خصوص حقوق بین الملل خصوصی از جمله اقامت و مهاجرت و پذیرش تحصیلی، اخذ ویزا،بورسیه تحصیلی،مهاجرت کاری،،ثبت شرکت،سرمایه گذاری بین المللی،،در چهار قاره میباشد. و جزء اولین و پیشروترین موسسات حقوقی در باب مهاجرت و تجارت بین الملل می باشد.
تیم موسسه حقوقی راشاگستر پرتو عدل در زمینه حقوق داخلی وهم حقوق بین الملل فعال است.و مصمم و پرافتخار آماده ی ارائه خدمات مشاوره ای در امور حقوقی و رفع ابهامات حقوقی شما میباشد. ما برخود میبالیم که با برترین اساتید حقوق دلخلی و بین الملل در ارتباطیم و همچنین با مورد وثوق ترین موسسات حقوقی خارج از کشور با توان بالا مرتبطیم.
شما میتوانید برای مطالعه وب سایت موسسه به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
www.rgpa.ir
یا در ساعات کاری با شماره تماسهای در بخش" تماس با ما" سا یت موسسه با مشاوران خبره و کارآزموده ما در تماس باشید.و از مشاوره تلفنی رایگان موسسه بهره مند شوید و اگر موضوع حقوقی شما توسط ما قابل انجام بود،مشاوره حضوری یا عقد قرارداد را در مراحل بعد اندراج کنید.
موسسه حقوقی راشاگسترپرتوعدل, با انجام حرفه ای کار،دقت در پیگیری امور موکلین و جدیت در استیفای حقوق موکلین خود را سرلوحه کار قرارداده،ما معتقدیم کلید موفقیت صداقت و ایجاد تفاوت است.و این تفاوت را با بهره گیری از تخصص بین الملل به عرصه ظهور رسانده ایم و کیفیت و تخصص را در بطن امور خود ابرام نموده ایم.
از اینکه با مایید خرسندیم.

Top